company
products
downloads
lokalizacje
contact
Środa, 29.01.20
 
 
Witamy

Nasza firma Hein została założona w 1923 roku. Siedziba główna mieści się w miejscowości Bruchmühle koło Berlina. Od roku 1972 produkujemy i dostarczamy artykuły do inseminacji trzody chlewnej oraz wyposażenie laboratoriów. Nasze produkty istnieją na rynku od ponad 30 lat.

Od jesieni 2004 roku posiadamy również swoją siedzibę na terenie Polski w Gorzowie Wlkp.

Założycielem firmy jest Pan Alfred Hein. Obecnie firmę z powodzeniem prowadzi jego syn Pan Carsten Hein.

Na początku działalności produkty firmy rozprowadzane były głównie na terenie wschodnich Niemiec. Z biegiem lat, zdobywając coraz większe uznanie i coraz większą liczbę stałych klientów, zadowolonych z wysokiej jakości produktów, właściciel firmy zdecydował się na rozpoczęcie ekspansji na tereny innych krajów europejskich a także światowych. Obecnie firma posiada klientów między innymi na terenie takich krajów jak: Niemcy, Polska, Dania, Irlandia, Hiszpania, Białoruś, Kanada, Austria.

W przyszłości planujemy poszerzenie katalogu naszych kilentów w Polsce, Europie oraz na świecie. Naszą ambicją jest stałe podążanie za wzrastającymi wymaganiami i potrzebami naszych klientów oraz udoskonalanie naszych produktów i wprowadzanie nowości.

Mamy nadzieję, że prezentacja internetowa pozwoli naszym stałym klientom na lepsze poznanie firmy a nowych zachęci do współpracy z nami.

Carsten Hein

 
 
Przełącz na język polski Deutsch sprache Switch to english Switch to english
 
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje na temat
naszych nowości, zapisz się. 
 
 
Copyright © HEIN
Designed by WebDawid